XMAS JESENÍK OPEN

XMAS JESENÍK OPEN

XMAS JESENÍK OPEN

Omlouváme se, ale z důvodu nepříznivé epidemiologické situace je 3. ročník mezinárodního šachového turnaje XMAS JESENÍK OPEN, který se měl konat 26.-31.12.2020 zrušen!
 

XMAS JESENÍK OPEN je nový šachový turnaj, který pořádá Šachový klub Jeseník o zimních prázdninách mezi vánocemi a Silvestrem od 26. do 31.12..


Probíhá kompletně celý v Hotelu M, kde Vám rádi zajistíme také ubytování a je vhodný pro šachisty všech věkových kategorií a jakékoliv šachové úrovně.

Bude se hrát v jedné skupině se zajímavým finančním fondem doplněným o poháry a věcné ceny pro vítěze kategorií chlapců a dívek do 10, 12, 14, 16 a 18 let, pro nejlepší ženu, seniora nad 60 let a cenu fair play.

Kormě hlavního turnaje na 7 kol se bude hrát na Silvestra večer také bleskový turnaj na 12 kol.
Více informací naleznete v propozicích.

Milovníci lyžování a snowboardingu mohou turnaj využít také k navštěvě četných lyžařských středisek a skiareálů v okolí. Při vhodných sněhových podmínkách jsou v provozu běžecké tratě a sjezdovka také přímo v Jeseníku.

Jeseníky jsou jedním z nejnavštěvovanějších pohoří v České republice.

Město Jeseník a jeho lázně na jsou jedinečným útočištěm pro všechny, kteří si chtějí opravdu odpočinout, a to jak pasivně, tak i aktivně.

XMAS JESENÍK OPEN